V rámci rekonstrukce budovy kina bude uzavřena i knihovna.

Milí čtenáři,

jak již určitě víte čeká nás velká rekonstrukce budovy ve které se nachází i knihovna. Poslední možnost návštěvy knihovny je 2. 6. 2023. Do té doby je potřeba vrátit veškeré zapůjčené knihy a hry. U čtenářů, kteří mají nějaké resty vůči knihovně, je potřeba je vypořádat, abychom mohli po rekonstrukci začít s „čistým štítem“.

Počítá se s uzávěrkou nejméně půl roku, a proto nabízíme možnost zapůjčit více titulů najednou a vytvořit si tak zásobu čtení na léto. Je však třeba mít všechny doposud půjčené tituly vráceny a přijít proto osobně, abychom mohli sepsat novou zápůjčku knih. Stávající registrace se prodlouží o dobu trvání uzávěrky knihovny.

Deskové hry na tak dlouhou dobu půjčovat nemůžeme z důvodu, že bychom riskovali ztrátu některých drobných částí hry – to jistě chápete.

Věříme, že nám nadále zachováte přízeň a těšíme se na vás v nových prostorách knihovny.